Turkvideo.Net
Hoşgeldin Ziyaretçi...
Giriş Yap / Kayıt Ol
Ne - Nasıl - Nedir? │ Ekleme Zamanı:

ADVKEN CP RTA 24mm Atomizer İnceleme - VAPE DOPE TÜRKİYE İNCELEME

Merhaba;

Arkadaşlar daha önce ana kanalımızda yayınlamış olduğumuz ADVKEN CP RTA 24mm Atomizer videomuz geçici kanalımızda siz değerli izleyicilerimizin hizmetine yeniden sunulmuştur.

NOT: Fire Burn terimi yerine Dry Burn terimi doğru terimdir. Bu çerçevede mevcutta bir hata var ise düzeltilmiş olarak algılamanızı rica ederiz.

Bizlere olan desteğiniz ve yayınlarımıza devam edebilmeniz için kanalımıza abone olmanızı rica eder, olumlu ve/veya olumsuz hakaret içermeyen yorumlarınızı özellikle beklediğimizi hatırlatmak isteriz. Abone olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.

Bu videonun çekilmesinde katkıda bulunan sponsorlarımız likit markası My Liquid Gri Kurt'a, Tel Markası MRC Tellerine, nBase ve Aroma markası HOMEMADE nBase ve Aromalarına ayrıca teşekkür ederiz.

EDİTÖRÜN İNCELEME SONUCU YAPTIĞI PUANLAMA :

Ürünün Fiyatı : 10/8
Ürünün Ambalajı : 10/8
Ürünün Yapı Kalitesi : 10/7
Atomizer Buhar Kalitesi : 10/7
Atomizer Aroma Kalitesi : 10/7
Atomizer Ciğer Boğaz Vurumu : 10/7
Atomizer MTL Boğaz Vurumu :
Yedek Parça Bulunulurluğu (Coil, yedek cam, kılıf v.b.) : 10/7
Montaj ve Demontaj Kolaylığı : 10/8

Facebook Guruplarımız : VAPE DOPE
EVYAP BUHAR MAKİNESİ TÜRKİYE

Sloganımız : EVYAP CAN'DIR !


Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL
Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Rastgele Video

ADVKEN CP RTA 24mm Atomizer İnceleme - VAPE DOPE TÜRKİYE İNCELEME video izle, ADVKEN CP RTA 24mm Atomizer İnceleme - VAPE DOPE TÜRKİYE İNCELEME şarkı sözleri, ADVKEN CP RTA 24mm Atomizer İnceleme - VAPE DOPE TÜRKİYE İNCELEME sözleri, ADVKEN CP RTA 24mm Atomizer İnceleme - VAPE DOPE TÜRKİYE İNCELEME fragman,ADVKEN CP RTA 24mm Atomizer İnceleme - VAPE DOPE TÜRKİYE İNCELEME full film izle,ADVKEN CP RTA 24mm Atomizer İnceleme - VAPE DOPE TÜRKİYE İNCELEME yerli yabancı, ADVKEN CP RTA 24mm Atomizer İnceleme - VAPE DOPE TÜRKİYE İNCELEME Klip, ADVKEN CP RTA 24mm Atomizer İnceleme - VAPE DOPE TÜRKİYE İNCELEME mp3 youtube facebook video indir,izlesene, ADVKEN CP RTA 24mm Atomizer İnceleme - VAPE DOPE TÜRKİYE İNCELEME mp3 indir youtube.com netd müzik
RSS