Turkvideo.Net
Hoşgeldin Ziyaretçi...
Giriş Yap / Kayıt Ol
Ne - Nasıl - Nedir? │ Ekleme Zamanı:

Başkan Trump'ın İnanılmaz Arabasının 5 Özelliği

Donald Trump ABD başbakanı olmasıyla neredeyse dünyada en çok konuşulan kişilerden biri oldu. Onu sevende var, sevmeyende fakat bugünkü konumuz bu değil. Siyasi ya da normal kişiliği bir yana, bugün Donald Trump'ın Canavar olarak isimlendirilen makam aracını şöyle bir yakından inceleyeceğiz. YA MERAKTAN kanalıma abone olup videolarım dan anında haberdar olabilirsiniz.

Kanalımı takip edin: https://goo.gl/8Yf9Su

Dünyadaki En Sıradışı 8 Telefon Aksesuarı : https://youtu.be/OBr-KuKd8Qg

Okyanuslarda Yakalanan 8 Çılgın Şey : https://youtu.be/zOMzOvsdH-Q

Diğer Hesaplarımız:
Facebook : https://goo.gl/mo5AkQ
Google+ : https://goo.gl/nKBFi4
Twitter : https://goo.gl/y3sbmS
Genel Videolar Oynatma Listesi: https://goo.gl/7u4rvX

5- Güvenlik-Maliyet
Donald Trump, özellikle seçim dönemlerinde ve sonrasında en yoğun korunan Başkanlardan birisi oldu. Çünkü, onu provoke etmek isteyen pek çok insan tarafından hedef konumundaydı. Bu sebeple Donald Trump'ın Canavar isimli makam aracıda oldukça güvenlikli ve neredeyse bir tankın modernize edilmiş hali. Kısaca yeryüzünde en iyi korunan adamlardan biri için araba güvenliği üst sınırda. Peki bunun maliyeti ne? Açıkçası net bir fiyat ortada yok, bunun sebebi aracın yıllardır geliştiriliyor olması ve bu bilginin açıkça paylaşılmaması. Fakat General Motors'un bu araç için 15 milyon dolara yakın bir para harcadığı hemen hemen pek çok insanın söylediği bir bilgi.
4- Tank
Bu araba için bir tank denmiş olsa herhalde abartılmış olmaz. Araçta gördüğünüz bütün camlar kurşun geçirmez. Arabanın zırhlı gövdesi, ağır makineli silahlara karşı dayanıklı ve hatta daha kuvvetli çeşitli silahlardan da etkilenmiyor. Alüminyum, titantum, seramik gibi pek çok farklı madde bu araçta kullanılmış.Aracın kapıları 20 santimetre kalınlığında olduğundan dışarıdan gelen saldırılara karşı çok güçlü. Ayrıca arabanın tabanındaki kaplamada aracın altında patlayan bombalar için koruma sağlamakta. Diğer yandan lastiklerde patlama durumlarına karşı korunaklı ve sert teller ile birbirine bağlı. Bu arabanın yakıt deposunun patlama ihtimalide neredeyse yok, yakından ateş ettiğinizde bile yakıt deposuna zarar veremiyorsunuz.
3- Bagaj
Arabanın bagajında acil durumlar için yardımcı pek çok madde bulunuyor. Olası yangın durumları için yangın söndürme tüpleri,yaralanma olayıları için hazır kan tüpleri, çeşitli savunma ve saldırı silahları bagajda bulunmakta.
2- Aracın İçi
Arabanın şöför koltuğu kısmında bir adet şöför camı bulunmakta ve bu 7.5 cm kalınlığında. Bu cam kurşun geçirmez ve şöförün gizli servis ajanlarıyla konuşması sırasında açılabilmekte. Şöför kabininde acil durumlar için GPS bulunmakta ve hızlı bir iletişim kurarak olağan dışı durumlarda yardım çağrılabiliyor. Araba maksimum 7 kişilik. Arkada 2 kişi karşısında 3 kişi ve şöför kabininde de 2 kişi oturabiliyor. Başkanın oturduğu yerde bulunan telefonda doğrudan Pentagon ile iletişime geçmeye hazır. Ayrıca bir adet panik butonu acil durumlar için orada. Başka bu butona bastığında ilgili yerlere mesaj gitmiş oluyor.
1- Her Duruma Karşı Hazır
Donald Trump'ın aracı, olabilecek her senaryoya karşı hazırlıklı olarak düşünülmüş. Pek çok kaynak bu arabadan 12 tane olduğunu söylemekte. Bu biraz fazla gözükebilir fakat diğer önemli insanları taşımak için gerekli olabilir ayrıca olası bir arıza durumunda acil araç olarak kullanılabilir ya da konvoyda kafaları karıştırmak için birden fazla aynı araçla hareket edilebilir. Kısacası başkanın Canavar lakaplı arabası üzerinde uzun zaman çalışılmış ve geliştirilmiş. Güvenliğe çok fazla önem verilmiş ve ihtiyaç olabilecek ana maddelerden pek çok şey bu arabanın içine koyulmuş.

Daha fazla video için sitemizi ziyaret edin:
http://www.yameraktan.com/


Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL
Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Rastgele Video

Başkan Trump'ın İnanılmaz Arabasının 5 Özelliği video izle, Başkan Trump'ın İnanılmaz Arabasının 5 Özelliği şarkı sözleri, Başkan Trump'ın İnanılmaz Arabasının 5 Özelliği sözleri, Başkan Trump'ın İnanılmaz Arabasının 5 Özelliği fragman,Başkan Trump'ın İnanılmaz Arabasının 5 Özelliği full film izle,Başkan Trump'ın İnanılmaz Arabasının 5 Özelliği yerli yabancı, Başkan Trump'ın İnanılmaz Arabasının 5 Özelliği Klip, Başkan Trump'ın İnanılmaz Arabasının 5 Özelliği mp3 youtube facebook video indir,izlesene, Başkan Trump'ın İnanılmaz Arabasının 5 Özelliği mp3 indir youtube.com netd müzik
RSS