Turkvideo.Net
Hoşgeldin Ziyaretçi...
Giriş Yap / Kayıt Ol
TV - Magazin │ Ekleme Zamanı:

Beyaz Show- Gigi Datome'den, Beyaz'a Büyük Feyk!

Program konuğu Gigi Datome, Beyaz'ın sorduğu bir soruya öyle bir cevap verdi ki, Beyaz aldığı feyk (Fake) ile bakkala gitti!

Beyaz Show'un 22 Aralık konuklarından Gigi Datome verdiği esprili yanıt ile stüdyodaki herkesi çok güldürdü! Beyaz, Gigi Datome'ye "Hiç Beyaz Show'u izledin mi?" diye sordu. Gigi Datome ise önce, İtalya'da her fırsatta izlediğini söyledi. Beyaz bunu duyunca büyük bir gurur duydu; fakat, Gigi Datome'nin verdiği yanıt feyk bir yanıttı. Beyaz neye uğradığını şaşırdı!


Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL
Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Rastgele Video

Beyaz Show- Gigi Datome'den, Beyaz'a Büyük Feyk! video izle, Beyaz Show- Gigi Datome'den, Beyaz'a Büyük Feyk! şarkı sözleri, Beyaz Show- Gigi Datome'den, Beyaz'a Büyük Feyk! sözleri, Beyaz Show- Gigi Datome'den, Beyaz'a Büyük Feyk! fragman,Beyaz Show- Gigi Datome'den, Beyaz'a Büyük Feyk! full film izle,Beyaz Show- Gigi Datome'den, Beyaz'a Büyük Feyk! yerli yabancı, Beyaz Show- Gigi Datome'den, Beyaz'a Büyük Feyk! Klip, Beyaz Show- Gigi Datome'den, Beyaz'a Büyük Feyk! mp3 youtube facebook video indir,izlesene, Beyaz Show- Gigi Datome'den, Beyaz'a Büyük Feyk! mp3 indir youtube.com netd müzik
RSS