Turkvideo.Net
Hoşgeldin Ziyaretçi...
Giriş Yap / Kayıt Ol
Alet - Edavat - Makina │ Ekleme Zamanı:

Bir FİKRİN Mi VAR 5. Sezon 7. Bölüm 1. Parça

Çılgın Fikirleri Takip Etmek İçin Tıklayıp Abone Olun;
http://www.youtube.com/user/birfikrin...


Bir fikre en büyük ödülü veren BirFikrinMiVar? yeni sezona yeni yarışmacılar yeni jüri üyeleri ve yeni sunucusuyla başlıyor. Fikirler havada uçuşuyor, girişimci adayları Türkiye'nin en prestijli jürisi karşısında fikirlerine yatırım arıyor!
https://www.facebook.com/birfikrinmivar
https://twitter.com/birfikrinmivar


birFİKRİNmiVAR? girişimcilik serüveni, son 8 senede Türkiye'den ve dünyadan toplam 20.000'den fazla girişimciye ulaşarak, ülkemizin önde gelen şirketlerinin ve üniversitelerinin desteği ile Türkiye'nin en büyük üniversiteler arası girişimcilik yarışması ve TV Show'u haline gelmiş ve milyonlarca kişiye ulaşmıştır.
birFİKRİNmiVAR? girişimcilik yarışması, her sene artan katılımıyla, Türkiye genelinde bir marka yaratarak, öğrencilere, akademisyenlere ve tüm halkımıza girişimci olma ve şirket kurma alanında yeni fırsatlar yaratmaktadır.

Sunuculuğunu Vatan Şaşmaz' ın yaptığı programda, yepyeni ve dinamik format ile konuk ve yarışmacıların yanı sıra, halkın seveceği jüri üyeleri de yer alıyor. Üç ana jüri üyesine ek olarak,(bu sezon 3 ana jüri; Zuhal MANSFİELD, Yalçın AYAYDIN ve Murat KOLBAŞI) her hafta farklı bir konuk jüri üyesi de programa katılıyor. Türkiye' nin önde gelen iş adamları ve devlet bakanlarından oluşan jüri programa her zaman değer katıyor.

birFİKRİNmiVAR? formatı topluma sağladığı katkılar ve kalitesi ile bir dünya formatı haline de gelmiştir. 2013 yılında Antalya TV Ödüllerinde Türkiye'deki tüm yayınlanan yarışma formatları arasında ilk 5'e girip finalist ödülü almıştır ve artık hedef bu Türk formatını Dünya'ya açmaktır.


Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL
Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Rastgele Video

Bir FİKRİN Mi VAR 5. Sezon 7. Bölüm 1. Parça video izle, Bir FİKRİN Mi VAR 5. Sezon 7. Bölüm 1. Parça şarkı sözleri, Bir FİKRİN Mi VAR 5. Sezon 7. Bölüm 1. Parça sözleri, Bir FİKRİN Mi VAR 5. Sezon 7. Bölüm 1. Parça fragman,Bir FİKRİN Mi VAR 5. Sezon 7. Bölüm 1. Parça full film izle,Bir FİKRİN Mi VAR 5. Sezon 7. Bölüm 1. Parça yerli yabancı, Bir FİKRİN Mi VAR 5. Sezon 7. Bölüm 1. Parça Klip, Bir FİKRİN Mi VAR 5. Sezon 7. Bölüm 1. Parça mp3 youtube facebook video indir,izlesene, Bir FİKRİN Mi VAR 5. Sezon 7. Bölüm 1. Parça mp3 indir youtube.com netd müzik
RSS