Turkvideo.Net
Hoşgeldin Ziyaretçi...
Giriş Yap / Kayıt Ol
Ne - Nasıl - Nedir? │ Ekleme Zamanı:

Doğa Üstü Güçlere Sahip 10 İnanılmaz İnsan

İnsanların kendine has özellikleri bulunur.Fakat birazdan duyacağınız insanlar normal değil.Suya alerjisi olan bir kadın,gözleri olmadan görmeyi başarabilen bir adam,soğuğu hissetmeyen buzadam ve dahası.Karşınızda birbirinden ilginç özelliklere sahip insanlar.

Kanalımı takip edin: https://goo.gl/8Yf9Su

Diğer Hesaplarımız:
Google+ : https://goo.gl/nKBFi4
Facebook : https://goo.gl/mo5AkQ
Twitter : https://goo.gl/y3sbmS
Genel Videolar Oynatma Listesi: https://goo.gl/7u4rvX
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Açıklama:
Yıllardır Hıçkıran İnsan
Chris Sands 24 yaşında ve hıçkırık adam olarak biliniyor.Ona bu lakabı veren ise Chris'in her 2 saniyede bir hıçkırması.Bazı zamanlarda uyurken bile hıçırmaya devam ediyor.Çeşitli doktorlara görünüp her türlü tedaviyi deneyen Chris hıçkırmaktan kurtulamamış.Mide kapağındaki zedelenme yüzünden hıçkırdığı düşünülen Chris'in yakın zamanda midesine bir tüp takılacak.
Matematik Zeka
Daniel Tammet zekası ile herkesi şaşkına çeviriyor.Otistik hastalığına sahip olan Daniel zorlu matematik işlemlerini normalden çok daha kısa sürede yapabilir.10 b ine kadar olan sayıları özel bir algılama ile çözebilen Daniel aynı zamanda yeni bir yabancı dili çok hızlı sürede öğrenebiliyor.
Manyetik Adam
Manyetik Adam lakaplı Miroslaw Magola ilginç bir manyetik enerjiye sahip.Düşüncü gücüyle eşyaları hareket ettirebilen Miroslaw Magola herhangi bir objeyi ona hiç dokunmadan yerinden oynatabiliyor.
Keskin Hafızalı İnsan
40 yaşında olan ve ismi saklanan bu kadın ''kontrolsüz,otomatik ve hiç durmadan çalışan ve depolayan bir hafızaya sahip.Araştırmacıların üzerinde çalıştığı bu kadın son 25 yıl içerisinde herhangi bir tarihte ne olduğunu en ince ayrıntısına kadar hatırlıyor.Bir tarihi sorduğunuzda o günü her ayrıntısıyla anlatabiliyor hatta o günün ayın hangi haftası ve günü olduğunu,o gün ne giydiğini ve havanın nasıl olduğunu bile hatırlayabiliyor.
Su Alerjisi
AshkeighMorris'in susya alerjisi var.Morris denize yada havuza gidemiyor,küvete giremiyor,sıcak bir duş alamıyor.Hatta Morris'in terlmesi bile onun vücudunda acı veren alerjilerin oluşmasına sebep oluyor.Avustralya'lı Morris'in herhangi bir sıcaklıktaki suya karşı bir alerjisi var.Dünyada şuana kadar 2-3 insanda görülmüş bu hastalığın tedavisi bilinmiyor.Morris'in hijyen konusunda ne yaptığı ise şuana kadar öğrenilememiş.
Soğuk Hissetmeyen Adam
Buz Adam lakaplı Hollandalı Wim Hof buzun altında yzüyor ve buz dolu varilin içerisinde saatlerce kalabiliyor.Dondurucu soğukluktaki yüksekliklere şortla tırmanabilen 48 yaşındai Wim Hof'un bunları nasıl yaptığına bir açıklama getirilemiyor.
Acıyı Hissetmeyen Adam
Acıyı hissetmeyen,çivi yatağına yatan,kendini kılıç ile kesen Tim Cridland isimli adam acıya tepki olarak doğmuş.Her insanda olan acı reseptörleri onda bulunmuyor.Bu şekilde doğan Tim'in acıyı hissetmeyen özel bir yeteneği var.
Gözü Olmadan Görebilen İnsan
Ben Underwood isimli bu insan 3 yaşında gözleri alınmış ve kanser teşhisi konmuştur.Brn Underwood gözleri olmamasına rağmen görebilmeyi öğrenmiştir.Yunuslara benzeyen yeteneği ile görmeyi başarabilen Underwood'un bu yeteneği oldukça merak edilmiştir.Underwood sese dayalı görme duyusunu geliştirebilen ender yeteneklerden birtanesidir.
Müzik
Audionautix sanatçısının A Darker Heart adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır.
Sanatçı: http://audionautix.com/
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Daha fazla video için sitemizi ziyaret edin:
http://www.yameraktan.com/


Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL
Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Rastgele Video

Doğa Üstü Güçlere Sahip 10 İnanılmaz İnsan video izle, Doğa Üstü Güçlere Sahip 10 İnanılmaz İnsan şarkı sözleri, Doğa Üstü Güçlere Sahip 10 İnanılmaz İnsan sözleri, Doğa Üstü Güçlere Sahip 10 İnanılmaz İnsan fragman,Doğa Üstü Güçlere Sahip 10 İnanılmaz İnsan full film izle,Doğa Üstü Güçlere Sahip 10 İnanılmaz İnsan yerli yabancı, Doğa Üstü Güçlere Sahip 10 İnanılmaz İnsan Klip, Doğa Üstü Güçlere Sahip 10 İnanılmaz İnsan mp3 youtube facebook video indir,izlesene, Doğa Üstü Güçlere Sahip 10 İnanılmaz İnsan mp3 indir youtube.com netd müzik
RSS