Turkvideo.Net
Hoşgeldin Ziyaretçi...
Giriş Yap / Kayıt Ol
Ne - Nasıl - Nedir? │ Ekleme Zamanı:

En İlginç 11 Hayvan Çiftleşmesi Ve Ritüeli

ÜCRETSİZ ABONE OLUN: http://www.youtube.com/user/mrruhicenet?sub_confirmation=1

TAKİP EDİN:
https://www.facebook.com/RuhiCenetVideolari
https://twitter.com/RuhiCenet
http://www.youtube.com/user/mrruhicenet?sub_confirmation=1

Ruhi Çenet Videoları - 13. Video :
Bazı hayvanlar çok sıradışı çiftleşme yöntemlerine veya ritüellerine sahipler, fakat içlerinden 11 tanesinin çiftleşme ritüeli diğerlerine kıyasla aşırı tuhaf. Hayvanlar aleminin en ilginç çiftleşmeleriyle veya çiftleşme ritüelleriyle alakalı ilginç bilgiler öğrenmek için bu videoyu kesinlikle izlemelisiniz.

"En İlginç 11 Hayvan Çiftleşmesi ve Ritüeli" başlıklı bu videonun metnini buradan okuyabilirsiniz:
9
Kirpilerin çiftleşme ritüelleri.
Çiftleşme gerçekleşmeden önce erkek kirpi idrarını dişi kirpinin bütün vücuduna şiddetle fışkırtır. Böylece ıslanan dişi çiftleşmeye hazır hale gelmiş olur.
8
Su Aygırları çiftleşme ritüeli.
Erkek su aygırları dişilerini etkilemek için uygun pozisyonlara geçerek dışkılarını dişilerine doğru püskürtürler ve bu püskürtme esnasında küçük kuyruklarıyla dışkılarına yön verirler.
7
Zürafaların çiftleşme ritüelleri.
Erkek zürafalar çiftleşmeden önce dişi zürafaların idrarlarını tadarlar ve aldıkları tatlara göre tahlil yaparak dişilerin hazır olup olmadıklarına karar verirler.
6
Kırmızı Çizgili Yılanların çiftleşmeleri.
Kış uykusundan uyanan bir dişi, feromon salgılar ve binlerce erkek yılanı cezbeder. Erkek yılanların hepsi bu dişiyle aynı anda çiftleşmeye çalışır ve hepsinin ikişer tane erkeklik organı vardır.
5
Penguenlerin ritüelleri
Erkek penguenler dişilerine kur yapmak maksadıyla çakıl taşları hediye ederler. Ayrıca göç sırasında ayrılan eşler birbirlerini binlerce penguenin arasından seçebilirler.
4
Aslanların Çiftleşmeleri.
Çiftleşme döneminde aslanlar her seferinde 1 dakikadan az olmak kaydıyla haftada 100 defadan fazla çiftleşirler.
3
Kahverengi Antechinuslar
Çiftleşme sezonunda erkekler aralıksız olarak dişilerle günde ortalama 12 saat boyunca çiftleşirler. 2 hafta devam eden bu süreç, erkekleri açlık, yorgunluk ve stresten dolayı öldürür.
2
Palyaço Balıklarının çiftleşmeleri.
Palyaço balıklarının hepsi erkek olarak Dünya'ya gelir ve belirli bir olgunluğa eriştikten sonra aralarındaki en büyük balık dişiye dönüşür ve çiftleşmeye başlar.
1
Ahtapotların çiftleşmeleri
Erkek ahtapotun üreme organı vazifesini yerine getirdikten sonra kopar ve kopan organın yerine bir dahaki sezona kadar yenisi çıkar.


Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL
Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Rastgele Video

En İlginç 11 Hayvan Çiftleşmesi Ve Ritüeli video izle, En İlginç 11 Hayvan Çiftleşmesi Ve Ritüeli şarkı sözleri, En İlginç 11 Hayvan Çiftleşmesi Ve Ritüeli sözleri, En İlginç 11 Hayvan Çiftleşmesi Ve Ritüeli fragman,En İlginç 11 Hayvan Çiftleşmesi Ve Ritüeli full film izle,En İlginç 11 Hayvan Çiftleşmesi Ve Ritüeli yerli yabancı, En İlginç 11 Hayvan Çiftleşmesi Ve Ritüeli Klip, En İlginç 11 Hayvan Çiftleşmesi Ve Ritüeli mp3 youtube facebook video indir,izlesene, En İlginç 11 Hayvan Çiftleşmesi Ve Ritüeli mp3 indir youtube.com netd müzik
RSS