Turkvideo.Net
Hoşgeldin Ziyaretçi...
Giriş Yap / Kayıt Ol
Ne - Nasıl - Nedir? │ Ekleme Zamanı:

Nadir Görülen Özel Renklere Sahip 12 Hayvan

Bazı hayvanlar gerçekten özel renklere sahiptir. Bu hayvanları ilk gördüğünüzde photoshop olarak düşünebilirsiniz fakat hiç biri bilgisayar ortamında renklendirilmesi. İşte gerçek olduğuna inanamayacağınız özel renklere sahip hayvanlar.

Kanalımı takip edin: https://goo.gl/8Yf9Su

Tsunami Sonrasında Ortaya Çıkan Gizemli Şeyler : https://youtu.be/R4wNIB2YmuU

Hayvanlar Hakkında İnanmaya Devam Ettiğimiz 11 Efsane : https://youtu.be/dftNOH_oj_Q

Diğer Hesaplarımız:
Facebook : https://goo.gl/mo5AkQ
Google+ : https://goo.gl/nKBFi4
Twitter : https://goo.gl/y3sbmS
Genel Videolar Oynatma Listesi: https://goo.gl/7u4rvX

12- Mor Salyangoz
Janthina Janthina olarak bilinen bu salyangoz, bizim görmeye alışık olduğumuzun dışında mor renkte. Mor Salyangoz olarak bilinen bu canlı çok nadir görülüyor. Mor rengi sayesinde dikkat çeken bu canlı aynı zamanda parlamakta.
11- Renkli Yılan
Dağlarda yaşayan ve her yerde göremeyeceğiniz bu renk cümbüşü yılan oldukça güzel durmakta. Regal Ringneck olarak adlandırılan bu canlı diğer yılanları yiyerek beslenmekte. Sahip olduğu renklerle sanki bilgisayar ortamında oluşturulmuş gibi duruyor ama gerçek.
10- Pembe Çekirge
Bu çekirge çeşitli renklerde bulunabilmektedir. Genelde Kuzey Amerika'nın kuzey doğusunda yaşar. Pembe renge sahip bu çekirgede bizim görmeye alışık olmadığımız bir renkte ve oldukça sıra dışı.
9- Kapkara Horoz
Bu horozun adı Ayam Cemani Horozudur. Endonezya'da yetişen özel bir horoz olan bu canlı baştan aşağıya simsiyah bir renge sahip. Söylenene göre bu horoz sadece dışarıdan siyah değildir. Aynı zamanda eti ve kemiklerinin de siyah olduğu söylenir. Bu horozun tadına bakmak isterseniz tanesi için ödemeniz gereken tutar 2000 ile 2500 dolar arasındadır.
8- Mavi Istakoz
Mavi Istakoz Amerikan Istakozu olarak ta bilinir. Bu canlı geçirdiği genetik mutasyon sonucu bu renge sahiptir. Çok nadir görülür ve oldukça ilgi çekici kabul edilmektedir.
7- Renkli Kara Yengeci
‘Cadılar Bayramı Yengeci’ ya da ‘Ay Yengeci’ olarak ta bilinen bu canlı Karada yaşayan bir yengeç türüdür. Bir çok farklı renkte bulunabilir ve en popüleri fotoğrafta gördüğünüz farklı renklerde olanıdır.
6- Kırmızı Kadife Karınca
Kırmızı Kadife Karınca olarak adlandırılan bu canlı dışarıdan bakıldığında kanatları olmayan bir arıya benzetilebilir. Fakat gerçek bir karıncadır ve özel renkleri ve kadife dış yüzeyi ile bizim gördüğümüz sıradan karıncalardan ayrılır.
5- Mandarin Dragonet
Dragonet ailesinin bir üyesi olan Mandalina balığı adeta alıp akvaryumda beslemek isteyeceğiniz bir canlı. Bu balık tuzlu su akvaryumu ticaretinde oldukça talep edilmektedir. Doğal ortamı Batı Pasifiktir. Parlak renkli ufak bir balık türü olan bu canlı kendisine verilen her yemi yemez ve seçicidir.
4- Kırmızı Sümüklü Böcek
Kırmızı Sümüklü Böcek ya da Chocolate Arion özel bir sümüklü böcektir ve karada yaşar. 7-14 santimetre uzunluğunda olan bu canlı çok nadir görülür ve dünyada sınırlı yerde yaşar. Oldukça ilgi çekici bir canlı.
3- Hint Boğa Kurbağası
Bu kurbağa hem karada hem suyun üstünde zıplayabilir. Asya'da bulunan bu kurbağa, çiftleşme dönemlerinde sarıya döner ve hava ile doldurduğu keselerini dişileri cezbetmek için mavi rengine çevirir. Özel bir canlıdır.
2- Mor Kutup Ayısı
Pelusa isimli bu mor kutup ayısı, Arjantin'de bir hayvanat bahçesinde bulunmaktadır. Kutup ayısı 2 gün içerisinde renk değiştirerek mor rengine dönüşmüş. İncelemelere göre yaşadığı bir deri rahatsızlığından bu rengi aldığı söyleniyor. Oldukça sıra dışı ve farklı durmakta.
1- Cremello
Cremello isimli bu at özel rengi ile oldukça dikkat çekici. Kusursuz duran bu at mavi gözlere, parlak bir deriye ve güzel bir kuyruğa sahip.

Daha fazla video için sitemizi ziyaret edin:
http://www.yameraktan.com/


Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL
Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Rastgele Video

Nadir Görülen Özel Renklere Sahip 12 Hayvan video izle, Nadir Görülen Özel Renklere Sahip 12 Hayvan şarkı sözleri, Nadir Görülen Özel Renklere Sahip 12 Hayvan sözleri, Nadir Görülen Özel Renklere Sahip 12 Hayvan fragman,Nadir Görülen Özel Renklere Sahip 12 Hayvan full film izle,Nadir Görülen Özel Renklere Sahip 12 Hayvan yerli yabancı, Nadir Görülen Özel Renklere Sahip 12 Hayvan Klip, Nadir Görülen Özel Renklere Sahip 12 Hayvan mp3 youtube facebook video indir,izlesene, Nadir Görülen Özel Renklere Sahip 12 Hayvan mp3 indir youtube.com netd müzik
RSS