Turkvideo.Net
Hoşgeldin Ziyaretçi...
Giriş Yap / Kayıt Ol
Ne - Nasıl - Nedir? │ Ekleme Zamanı:

SAHİP OLABİLECEĞİNİZ 8 SÜPER GÜÇ

KANALIMA ÜCRETSİZ ABONE OLUN = http://goo.gl/yCRwMs

Yeni Video Yayında = 8 EN TEHLİKELİ OKYANUS SAKİNİ https://www.youtube.com/watch?v=4mQZOqlvlII

İNANAMAYACAĞINIZ 6 İLGİNÇ KAYKAY https://www.youtube.com/watch?v=4i6mogoBiCQ

KİMSENİN YAPAMAYACAĞI 7 ŞEY https://www.youtube.com/watch?v=uxfq21Pd0Ig

HAYATI KOLAYLAŞTIRAN 7 HİLE https://www.youtube.com/watch?v=_V8puOSryFo

BULMACA KANALIM https://www.youtube.com/channel/UCR3rfDiOfD1hk0IEdIwusIw

Hepimiz filmlerde gördüğümüz süper kahramanların güçlerine sahip olmak istemişizdir. Aslında bu fantastik güçlerden bazılarına sahip olabilirsiniz. Şimdi videomuza geçelim.

SAHİP OLABİLECEĞİNİZ 8 SÜPER GÜÇ

Duymayan KALMASIN!

8 - Düşünce Okuma
Washington Üniversitesi’ndeki bilim adamları beyin sinyalleriyle düşünce okuyabilecek yeni bir yöntem geliştirdiler ve ilk testler başarılı oldu. Bu yeni teknoloji insanlara sunulduğunda olacakları tahmin edemiyorum.

7 - Süper Güç
Süper kahramanlar gibi bir güce sahip olmak herkesin hayalidir. İşte bu proje bunun için yapılmış. Kıyafet gibi giyilerek kontrol edilen robot iskeletler sizi bir süper kahramana dönüştürebiliyor. Tabi bunu üreten firma askeri amaçlı üretiyor.

6 - Tırmanma Gücü
Utah Üniversitesi tarafından geliştirilmiş vakumlu cihaz sayesinde Spiderman gibi istediğiniz duvara çok kısa bir sürede ve çok rahat bir şekilde tırmanabilirsiniz. Aslında elektrikli ev süpürgesi gibi çalışsa da çok daha kuvvetli ve daha dayanıklı.
5 - Akıllı Süper Görme
Bilim adamları bu lens içerisine, mikro işlemciler yardımıyla minik ekranlar yerleştirmeye çalışıyor. Bu mikroişlemciler sayesinde göz bebeğinin hemen önünde oluşturulacak görüntülerle pek çok işlem yapılabilecek

4 - Uçmak
İnsanoğlu geçmişten bugüne hep uçmanın hayalini kurmuştur. Mühendisler ileri teknolojiden yararlanarak bu “sırt roketlerini” icat ettiler.

3 - Eşyaları Hareket Ettirme
Zihin kontrolü ile cisimleri hareket ettirmek her insanın hayalidir. Bilimadamlarının bu konuda çalışmaları devam ediyor. Kafanıza takacağınız bir aletle beyninize hükmedip yollayacağınız sinyallerle etrafınızdaki nesneleri hareket ettirebileceksiniz.

2 - Su Altında Nefes Alma
Bir balık gibi su altında nefes alabilmeyi kım istemezki. İsveç’te geliştirilen bu yeni ürün sayesin de insanoğlu su altında nefes alıp daha rahat hareket edebilecek. Triton

1 - Karanlıkta Görme
Gerçekleştirilen yeni bir çalışma ile birlikte sadece bir göz damlası sayesinde karanlıkta kusursuza yakın görmek mümkün oluyor. Karanlıkta belli bir süre görmeyi sağlayan projede şimdilik 50 metrelik bir görüş açısı sağlandı.

Kanalıma destek olmak için videoyu beğenmeyi unutmayın. Sizce bu resimde ne var ? Kafanızı sağa sola sallayın bakalım ne göreceksiniz. Cevapları yorumlarda yazabilirsiniz.
Sizleri seviyorum kendinize iyi bakın . Kanallarıma abone olursanız sevinirim.


Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL
Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Rastgele Video

SAHİP OLABİLECEĞİNİZ 8 SÜPER GÜÇ video izle, SAHİP OLABİLECEĞİNİZ 8 SÜPER GÜÇ şarkı sözleri, SAHİP OLABİLECEĞİNİZ 8 SÜPER GÜÇ sözleri, SAHİP OLABİLECEĞİNİZ 8 SÜPER GÜÇ fragman,SAHİP OLABİLECEĞİNİZ 8 SÜPER GÜÇ full film izle,SAHİP OLABİLECEĞİNİZ 8 SÜPER GÜÇ yerli yabancı, SAHİP OLABİLECEĞİNİZ 8 SÜPER GÜÇ Klip, SAHİP OLABİLECEĞİNİZ 8 SÜPER GÜÇ mp3 youtube facebook video indir,izlesene, SAHİP OLABİLECEĞİNİZ 8 SÜPER GÜÇ mp3 indir youtube.com netd müzik
RSS