Turkvideo.Net
Hoşgeldin Ziyaretçi...
Giriş Yap / Kayıt Ol
TV - Magazin │ Ekleme Zamanı:
Yükleniyor...

Beyaz Show- Murat Dalkılıç'tan Kahkahalara Neden Olan Soru!

Beyaz Show'a telefonla bağlanan Murat Dalkılıç, konuklarımız Mustafa Ceceli, Özge Özpirinçci, Buğra Gülsoy ve Tümer Metin'e "Kendinizle çıkmak ister miydiniz?" sorusu stüdyoda kahkahalara neden oldu!

Murat Dalkılıç, hayatında hep istediği bir anı yaşamak için bağlandı. Hep konuk olarak geldiği Beyaz Show'a telefonla bağlanıp, konuklara soru sormak istediğini söyleyince Beyaz onu kırmadı ve sorusunu sormasına izin verdi. Sorduğu "Kendinizle çıkmak ister miydiniz?" sorusu eğlenceli anlar yaşattı!..


Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL
Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Rastgele Video

Beyaz Show- Murat Dalkılıç'tan Kahkahalara Neden Olan Soru! video izle, Beyaz Show- Murat Dalkılıç'tan Kahkahalara Neden Olan Soru! şarkı sözleri, Beyaz Show- Murat Dalkılıç'tan Kahkahalara Neden Olan Soru! sözleri, Beyaz Show- Murat Dalkılıç'tan Kahkahalara Neden Olan Soru! fragman,Beyaz Show- Murat Dalkılıç'tan Kahkahalara Neden Olan Soru! full film izle,Beyaz Show- Murat Dalkılıç'tan Kahkahalara Neden Olan Soru! yerli yabancı, Beyaz Show- Murat Dalkılıç'tan Kahkahalara Neden Olan Soru! Klip, Beyaz Show- Murat Dalkılıç'tan Kahkahalara Neden Olan Soru! mp3 youtube facebook video indir,izlesene, Beyaz Show- Murat Dalkılıç'tan Kahkahalara Neden Olan Soru! mp3 indir youtube.com netd müzik
RSS